Нашият куриерски екип е съставен изцяло от лоялни и експедитивни служители благодарение, на които успяваме да обслужим голяма част от труднодостъпните райони.

ВНИМАНИЕ! Посочените часове са ориентировъчни и пряко зависещи от метеорологичните условия и трафика! ИЛЕА – М ЕООД запазва правото си да променя обслужващите интервали без предупреждение.


Стефан Рачев

райони Час
ж.к.Хаджи Димитър и ж.к. Стефан Караджа 05:15- 05:45
Отличия : жк.Сухата Река /между Билла и пазара/ 05:45 06:00
жк.Левски – Г, Левски В и Васил Левски 06:00- 06:450
ж.к.Суха река 06:45- 07:30
ж.к Слатина и ж.к. Христо Смирненски 07:30-08:15
ж.к.Дружба 1 08:15-09:20
ж.к.Дружба 2,3,4,5 09:20 – 10:00
кв.Горубляне 10:00 – 10:30
кв.Полигона 10:30 – 11:00

Йордан Христов

райони Час
бул.Мадрид,Орлов мост, ж.к.Яворов 05:20 – 07:00
Отличи : ж.к. Гео Милев 05:45 – 08:30
кв.Редута 07:00 – 09:30
Образцов служител 2012,2013 и 2014 кв.Малашевци, кв.Орландовци 09:00 – 10:30
кв.Бенковски 09:15 – 12:00

Мартин Дончев

райони Час
ж.к.Фондови жилища 05:00
ж.к.Света Троица; ж.к.Гевгелийски; ж.к. Илинден 05:00
ж.к.Западен парк 05:00- 05:20
ж.к.Разсадника 05:20- 05:30
ж.к.Хиподрума 05:30- 05:45
ж.к.Бели брези 05:45- 05:50
ж.к.Красно село 05:50- 06:10
ж.к.Борово 06:10- 06:45
ж.к.Манастирски ливади – запад 07:00-08:00
ж.к.Бъстон 06:00 – 06:10
ж.к.Бъстон 09:00-09:30
ж.к.Павлово 09:30 – 10:30

Благой Благоев

райони Час
кв.Витоша 04:00 – 05:00
кв.Симеоново 05:00 – 05:30
кв.Драгалевци 05:30 – 06:50
кв.Кръстова вада 07:00 – 07:45
жк.Гоце Делчев 07:30 – 09:30
кв.Манастирски ливади – изток 07:45 – 08:15
жк.Стрелбище 09:00 – 09:30
кв.Бояна 10:00- 12:10

Велин Кацаров

райони Час
Руски паметник 06:00- 07:00
кв.Крива река 06:30 – 07:00
жк.Зона Б – 5 06:30 – 07:00
жк.Зона Б – 18/19 06:90 – 06:40
ж.к.Овча купел 1, Овча купел 2, Овча купел – стара част 08:30 10:00
кв.Княжево/кв.Карпузица 10:00- 11:30

Григор Тодоров

райони Час
кв.Мусагеница 05:30 – 06:00
жк.Младост 1 /бул.Цариградско шосе – бул.Андрей Сахаров/ 06:00 – 06:45
жк.Младост 1А 06:45 – 07:30
жк.Младост 3 07:30 – 08:30
жк.Младост 4 8:30 – 10:00
жк.Младост 2 10:00 – 10:30
жк.Младост 1 /бул.Андрей Ляпчев – бул.Андрей Сахаров/ 10:30 – 12:00

Кристиян Мариянов

райони Час
кв.Челопечене 04:00 – 04:20
кв.Ботунец 04:20 – 04:40
кв.Кремиковци 04:40 – 04:50
кв.Бухово 04:50 – 05:10
кв.Горни Богров 05:10 – 05:15
кв. Долни Богров 05:15 – 05:30
кв.Лозен 06:00 – 06:30
кв.Казичене/кв.Бусманци/с.Кривина 06:40 – 07:15
кв.Герман 07:10 – 07:40
кв.Панчарево/кв.Кокаляне 07:40 – 08:30
кв.Бистрица 08:30 – 08:40
к-с София парк 09:00 – 09:30
ж.к.Малинова долина 08:40 – 09:40
к-с Витоша парк / к-с Манастира 09:30 – 10:00
кв. Витоша 10:00- 11:30
ж.к. Студентски град 10:00 – 11:30

Георги Русев

райони Час
ж.к.Слатина 06:00- 06:45
бул.Г.М.Димитров 06:45- 07:15
ж.к. Дианабад 07:15- 08:00
кв.Витоша 08:10- 09:450
кв.Симеоново 10:00- 10:30
ж.к.Студентски град 10:40- 11:30
ж.к. Малинова долина 11:40- 12:00
ж.к.Дървеница 12:00 – 12:30

Петър Нинов

райони Час
Център 05:00 – 06:00
жк.Банишора 06:00 – 06:30
ж.к.Люлин 3,2,1 07:00 – 09:00
кв. Захарна фабрика 06:30 – 07:00
кв. Модерно предградие 06:30 – 07:30
кв.Обеля 1,2 08:30 – 09:30
кв.Надежда 1, 3 (Връбница 1) 09:15 – 10:15
кв.Надежда 2, 4 (Връбница 2) 10:30 – 12:00
ж.к.Свобода 11:30 – 12:15
ж.к.Толстой 11:30 – 12:15
ж.к.Триъгълника 12:00 – 12:30

Брайън Маринов

райони Час
гр.Сливница 05:00 – 05:30
с.Хераково,с.Пролеша 05:30 – 05:45
кв.Република,гр.Божурище 05:45 – 06:30
кв.Волуяк 06:00- 06:30
гр.Костинброд, с.Петърч 06:30 – 07:30
с.Драговищица, с.Голяновци, с.Житен 07:00 – 08:00
с.Доброславци, с.Мрамор,с.Мировяне, кв.Илиянци, кв.Требич 07:30 – 08:30
гр.Нови Искър кв.Курило, кв.Кумарица 08:00 – 09:00
гр.Нови Искър кв.Изгрев, кв.Гниляне 10:00 – 11:00
с.Кътина 08:45 – 09:15
с.Владо Тричков, гр.Своге 09:00 – 10:30
с.Подгумер, с.Войнеговци 10:00 – 11:00
гр. Своге 08:00 – 09:30
с.Световрачане, с.Локорско 10:30 – 11:30
с.Негован, с.Чепинци 10:30 – 11:30

Емил Стефанов

райони Час
кв. Враждебна 05:00 – 05:30
ж.к.Изток, ж.к.Изгрев 05:45 – 06:45
ж.к.Лозенец/бул.Драган Цанков – бул.Черни връх/ 06:45 – 08:30
ж.к.Лозенец/бул.Черни връх – Правителствена болница/ 08:30 – 10:00
кв. Хладилника 10:00 – 11:00

Станимир Станев

райони Час
Център 05:20 – 06:20
Отличия: жк.Иван Вазов 06:20 – 07:00
жк.Стрелбище 07:00- 08:00
ж.к.Гоце Делчев, Мотописта 08:00- 9:00
жк. Манастирски ливади – изток 09:00 – 10:00
ж.к.Лагера, ж.к.Славия 10:30 – 11:30

Петър Йорданов

райони Час
кв. Банкя, с. Иваняне 05:00 – 05:45
кв. Горна Баня 05:45 – 06:30
кв. Суходол 06:15 – 06:45
кв. Филиповци 06:30 – 06:50
ж.к. Люлин 4,5 06:45 – 07:15
ж.к. Люлин 6,7,8,9,10 07:15 – 09:30
кв. Факултета, кв.Красна поляна 09:00 – 10:00
кв. Разсадника 9:30 – 10:30
бул.Александър Стамболийски 10:00 – 11:00

Васил Греков

райони Час
гр.Перник – кв.Църква/с.Студена 05:30 – 06:00
гр.Перник – кв.Изток/кв.Мошино 06:05 – 06:55
гр.Перник – кв.Тева/кв.Стара Тева 07:00 – 07:30
гр.Перник – кв.Проучване/кв.Тв.ливади/кв.Драгановец/ЦЕНТЪР 07:30 – 08:500
гр.Радомир 09: – 09:30
гр.Перник – кв.Ралица/кв.Каменина/кв.Могиличе/кв.Калкас/кв.Пашов 09:40 – 10:30
с. Драгичево 10:30 – 10:50
с.Рударци, с.Кладница,к-с Делтахил,с.Мърчаево 10:50 – 11:40
кв.Княжево/кв.Владая 11:45 – 12:30

Емилия Христова и Цветан Димитров



райони Час
с. Белопопци 04:15 – 04:30
с. Горна Малина 04:30 – 05:00
с. Байлово 04:15 – 04:30
с. Студена 05:00 – 05:30
гр. Бобошево 07:00 – 07:30
гр. Благоевград 07:00 – 08:30
гр. Дупница 09:00 – 10:30
с. Яхиново 10:00 – 10:45
гр. Самоков 10:00 – 11:30
гр. Сапарева баня 10:30 – 11:30

Георги Георгиев

райони Час
с.Огняново, с.Исперихово, с.Бяга 05:40 – 06:15
с.Радилово, с.Алеко Константиново, с.Главиница 06:30 – 07:15
гр.Пазарджик ,с.Ивайло, с.Сарая 07:00 – 08:30
с. Нови Хан, с. Гара Елин Пелин 09:00 – 10:00
гр. Елин Пелин, с. Мусачево 09:00 – 10:00

Крум Крумов

райони Час

Стилян Ранджев

райони Час