Нашият куриерски екип е съставен изцяло от лоялни и експедитивни служители благодарение, на които успяваме да обслужим голяма част от труднодостъпните райони.

ВНИМАНИЕ! Посочените часове са ориентировъчни и пряко зависещи от метеорологичните условия и трафика! ИЛЕА – М ЕООД запазва правото си да променя обслужващите интервали без предупреждение.


Стефан Рачев

райони Час
ж.к.Хаджи Димитър и ж.к. Стефан Караджа 05:15- 05:45
Отличия : жк.Сухата Река /между Билла и пазара/ 05:45 06:00
Служител на годината 2014 жк.Левски – Г, Левски В и Васил Левски 06:00- 06:450
ж.к.Суха река 06:45- 07:30
ж.к Слатина и ж.к. Христо Смирненски 07:30-08:15
ж.к.Дружба 1 08:15-09:20
ж.к.Дружба 2,3,4,5 09:20 – 10:00
кв.Горубляне 10:00 – 10:30
кв.Полигона 10:30 – 11:00

Йордан Христов

райони Час
бул.Мадрид,Орлов мост, ж.к.Яворов 05:20 – 07:00
Отличи : ж.к. Гео Милев 05:45 – 08:30
Служител на годината 2013 кв.Редута 07:00 – 09:30
Образцов служител 2012,2013 и 2014 кв.Малашевци, кв.Орландовци 09:00 – 10:30
кв.Бенковски 09:15 – 12:00

Мартин Дончев

райони Час
ж.к.Фондови жилища 05:00
ж.к.Света Троица; ж.к.Гевгелийски; ж.к. Илинден 05:00
ж.к.Западен парк 05:00- 05:20
ж.к.Разсадника 05:20- 05:30
ж.к.Хиподрума 05:30- 05:45
ж.к.Бели брези 05:45- 05:50
ж.к.Красно село 05:50- 06:10
ж.к.Борово 06:10- 06:45
ж.к.Манастирски ливади – запад 07:00-08:00
ж.к.Бъстон 06:00 – 06:10
ж.к.Бъстон 09:00-09:30
ж.к.Павлово 09:30 – 10:30

Благой Благоев

райони Час
кв.Витоша 04:30- 05:30
кв.Симеоново 05:30- 06:00
кв.Драгалевци 06:00- 07:15
кв.Кръстова вада 07:15- 07:45
жк.Гоце Делчев 07:30- 08:00
кв.Манастирски ливади – изток 07:45- 08:15
жк.Стрелбище 09:00- 09:30
кв.Бояна 10:00- 12:10

Велин Кацаров

райони Час
Руски паметник 05:45- 06:00
кв.Крива река 06:00 – 06:20
жк.Зона Б – 5 06:30 – 07:00
жк.Зона Б – 18/19 07:30 – 08:00
ж.к.Овча купел 1, Овча купел 2, Овча купел – стара част 08:30 10:00
кв.Княжево/кв.Карпузица 10:00- 11:30

Григор Тодоров

райони Час
кв.Мусагеница 05:30 – 06:00
жк.Младост 1 /бул.Цариградско шосе – бул.Андрей Сахаров/ 06:00 – 06:45
жк.Младост 1А 06:45 – 07:30
жк.Младост 3 07:30 – 08:30
жк.Младост 4 08:30 – 09:30
жк.Младост 2 09:30 – 10:30
жк.Младост 1 /бул.Андрей Ляпчев – бул.Андрей Сахаров/ 10:30 – 12:00

Кристиян Мариянов

райони Час
кв.Челопечене 04:15- 04:30
кв.Ботунец 04:30- 04:40
кв.Кремиковци 04:40- 04:50
кв.Бухово 04:50- 05:10
кв.Горни Богров 05:10- 05:15
кв. Долни Богров 05:15- 05:30
гр.Елин Пелин 05:30- 05:50
кв.Лозен 06:00- 06:30
кв.Казичене/кв.Бусманци/с.Кривина 06:40- 07:05
кв.Герман 07:10- 07:30
кв.Панчарево/кв.Кокаляне 07:30 – 08:10
кв.Бистрица 08:10 – 08:30
к-с София парк 08:30- 09:10
ж.к.Малинова долина 08:30- 09:20
к – с Витоша парк/ к – с Манастира 09:10- 09:30
кв.Витоша 09:30- 10:30
ж.к.Студентски град 09:30 – 10:30

Георги Русев

райони Час
ж.к.Слатина 06:00- 06:45
бул.Г.М.Димитров 06:45- 07:15
ж.к. Дианабад 07:15- 08:00
кв.Витоша 08:10- 09:450
кв.Симеоново 10:00- 10:30
ж.к.Студентски град 10:40- 11:30
ж.к. Малинова долина 11:40- 12:00
ж.к.Дървеница 12:00 – 12:30

Петър Нинов

райони Час
Център 05:00 – 06:00
жк.Банишора 06:00 – 07:00
кв.Модерно предградие 07:00 – 07:15
ж.к.Люлин 10,9,3,2,1 07:45 – 09:15
кв.Модерно предградие 09:15 – 09:30
кв.Обеля 1,2 09:30 – 10:00
кв.Надежда(Връбница) 10:00 – 11:20
кв.Надежда 2 11:30 – 12:00
ж.к.Свобода 11:20 – 11:40
ж.к.Толстой 11:40 – 12:10
ж.к.Триъгълника 12:10 – 12:30

Петър Йорданов

райони Час
кв. Иваняне 05:00- 05:20
кв. Банкя 05:00 – 06:00
кв. Република 05:00 – 05:30
гр. Божурище 05:00 – 05:40
кв.Волуяк 06:00- 06:40
гр. Костинброд 06:30- 07:00
с. Драговищица 06:40 – 07:00
с. Житен 06:40 – 07:00
с. Мрамор 07:00 – 07:15
кв. Илиянци 07:00 – 07:30
кв. Требич 07:15- 07:30
гр. Нови Искър, кв. Курило 07:15 – 08:00
гр. Нови Искър, кв. Кумарица 07:15 – 08:00
с.Кътина 07:45- 08:15
гр. Своге 08:00 – 09:30
р. Нови Искър, кв.Гниляне 09:00 – 10:00
с.Подгумер 09:00- 10:00
с.Войнеговци 09:15- 10:00
с.Световрачане/с.Локорско 09:30- 10:25
с.Негован 09:30 – 10:30
с.Чепинци 09:30 – 11:00

Емил Стефанов

райони Час
кв. Враждебна 05:20 – 06:00
ж.к.Изток, ж.к.Изгрев 06:15 – 07:15
ж.к.Лозенец/бул.Драган Цанков – бул.Черни връх/ 07:30 – 09:00
ж.к.Лозенец/бул.Черни връх – Правителствена болница/ 09:30 – 10:30
кв. Хладилника 10:30 – 11:30

Станимир Станев

райони Час
Център 05:20 – 06:20
Отличия: жк.Иван Вазов 06:20 – 07:00
Служител на годината 2016 жк.Стрелбище 07:00 – 08:20
ж.к.Гоце Делчев, Мотописта 08:20 – 09:00
жк. Манастирски ливади – изток 09:00 – 10:00
ж.к.Лагера, ж.к.Славия 10:30 – 11:30

Петър Петров

райони Час
Център 05:10- 05:30
кв. Горна Баня 05:45- 06:10
кв. Суходол 06:15-06:30
кв. Филиповци 06:30- 06:50
ж.к. Люлин 4,5 06:45- 07:15
ж.к. Люлин 6,7,8,9 07:15- 09:30
кв. Факултета, кв.Красна поляна 09:30-11:00
бул.Александър Стамболийски 11:10- 12:00

Гергана Германова

райони Час
кв.Княжево 05:45- 06:05
кв. Владая 06:10 – 06:25
с. Мърчаево 06:30 – 06:40
с.Рударци, с.Кладница, к-с Делтахил, с.Драгичево 06:45 – 07:25
гр. Перник – кв. Църква / с. Студена 07:30 – 07:45
гр. Перник – кв. Изток / кв. Мошино (I интервал) 07:50 – 08:20
гр. Перник – кв. Изток / кв. Мошино (II интервал) 11:25 – 11:45
гр. Перник кв. Калкас 08:25- 08:40
гр. Перник център (I интервал) 08:45 – 09:00
гр. Перник център (II интервал) 10:05 – 10:30
гр. Радомир 09:10 – 09:30
гр. Перник кв. Ралица 09:40- 10:00
гр.Перник – кв.Проучване/кв.Тв.ливади/кв.Димова махала/кв.Драгановец 10:35-11:00
гр.Перник – кв.Пашов/кв.Рудничар 10:35-11:00
гр. Перник кв. Тева, кв. Стара Тева 11:05-11:25

Цветан Димитров

райони Час
гр. Бобов дол 06:40 – 07:15
гр. Благоевград 07:50 – 08:30
гр. Дупница 08:45 – 09:45
гр. Самоков 10:00 – 11:00

Георги Георгиев

райони Час
с. Главиница 06:30 – 06:45
с. Гара Елин Пелин 07:30 – 08:30
с. Нови Хан 07:45 – 08:20