Нашият куриерски екип е съставен изцяло от лоялни и експедитивни служители благодарение, на които успяваме да обслужим голяма част от труднодостъпните райони.

ВНИМАНИЕ! Посочените часове са ориентировъчни и пряко зависещи от метеорологичните условия и трафика! ИЛЕА – М ООД запазва правото си да променя обслужващите интервали без предупреждение.


Вилхелм Христов

Транспорт

райони Час
ж.к.Левски Г 03:40 – 04:10
ж.к.Хаджи Димитър и ж.к. Стефан Караджа 04:10 – 05:10
кв.Малашевци, кв.Орландовци 04:30 – 05:00
Отличия : ж.к.Суха Река/ бул.Владимир Вазов – бул.Ботевградско шосе/ 05:20 – 05:30
Левски В и Васил Левски 05:45 – 06:20
ж.к.Суха Река / бул.Ботевградско шосе – ул.Железни врата/ 06:20 – 06:40
ж.к Слатина и ж.к. Христо Смирненски 06:50 – 07:30
ж.к.Дружба 1 07:30 – 09:20
ж.к.Дружба 2,3,4,5 09:20 – 10:50
кв. Горубляне 10:50 – 11:20
кв. Полигона 11:20 – 12:00

Николай Чечов

Транспорт

райони Час
кв.Бенковски, Кубратово, Негован, Чепинци ,Локорско, Световрачене 04:00 – 05:20
с.Подгумер, с.Войнеговци 05:00 – 05:30
кв.Гниляне, кв.Изгрев 05:20 – 06:00
гр.Своге, с.Владо Тричков, с.Ромча, с.Томпсън, с.Кътина 05:40 – 07:20
гр.Нови Искър кв.Кумарица, кв.Курило 07:30 – 08:00
с.Мрамор,с.Мировяне 07:00 – 08:20
гр.Божурище, кв.Волуяк, гр.Сливница,с.Пролеша 08:30 – 09:30
гр.Костинброд, с.Петърч,с.Драговищица, с.Голяновци 09:30 – 10:30
с.Житен,с.Доброславци 10:30 – 11:30

Мартин Дончев

Транспорт

райони Час
ж.к. Фондови жилища 04:30
ж.к.Света Троица; ж.к.Гевгелийски; ж.к.Илинден 04:30
ж.к. Хиподрума 05:00 – 05:15
ж.к. Бели брези, ж.к. Славия 05:15 – 05:30
ж.к. Красно село 05:00 – 05:30
ж.к. Борово 05:30 – 06:00
ж.к. Бъкстон 05:30 – 06:00
ж.к. Павлово 06:00 – 06:20
ж.к.Манастирски ливади-запад 06:30 – 07:30
ж.к.Лагера 09:00 – 10:30

Благой Благоев

Транспорт

райони Час
кв.Витоша 04:00 – 04:30
кв.Симеоново 04:30 – 05:00
кв.Драгалевци 05:00 – 06:00
кв. Кръстова вада 06:00 – 07:00
жк. Гоце Делчев 07:00 – 07:30
кв. Манастирски ливади – изток 07:30 – 08:30
к-кс Елизиум, Грийн Резиденс, Мона 07:30 – 08:30
кв. Бояна 08:30 – 10:30
кв.Витоша 10:30 – 12:00

Велин Кацаров

Транспорт

райони Час
Център 05:30 – 06:45
ж.к. Зона Б-18 05:30 – 06:00
ж.к. Зона Б-19 06:00 – 06:30
ж.к. Сердика 06:00 – 06:30
ж.к. Зона Б-5, ж.к. Зона Б-5-3 06:00 – 06:45
Руски паметник, кв. Крива река 06:00 – 06:30
ж.к. Овча купел (старата част) 07:00 – 09:30
ж.к. Овча купел 1, 2 09:00 – 10:45
кв. Карпузица 11:00 – 12:30


Петър Колев

Транспорт

райони Час
кв.Челопечене 03:10- 03:30
кв.Ботунец 03:30 – 03:45
кв.Кремиковци 03:45- 04:00
кв.Сеславци кв.Бухово 04:00- 04:30
кв.Горни Богров/ кв.Долни Богров 04:30- 04:50
с.Равно поле 04:50 – 05:00
кв.Лозен 05:00- 05:50
кв.Казичене/кв.Бусманци/с.Кривина/кв.Абдовица 05:50- 06:45
кв.Герман 06:50 – 07:10
кв.Панчарево/кв.Кокаляне 07:10- 08:00
кв.Бистрица 08:00 – 08:45
к-с София парк 09:00- 09:20
в.з. Малинова долина 09:20- 09:40
к-с Витоша парк/ к-с Манастира 09:50- 10:00
ж.к. Малинова долина 10:00 – 10:30
кв. Витоша / ж.к. Студентски град 10:30 – 12:00

Георги Русев

Транспорт

райони Час
ж.к.Слатина 03:30 – 04:00
кв. Мусагеница 05:00 – 05:20
ж.к.Младост 1/бул.Цариградско шосе – бул.Андрей Сахаров/ 05:50 – 06:50
ж.к.Младост 1А 07:00 – 07:50
ж.к.Младост 3 08:00 – 08:45
ж.к.Младост 4 08:50 – 10:20
ж.к.Младост 2 10:30 – 11:00
ж.к.Младост 1/бул.Андрей Сахаров – бул.Андрей Ляпчев/ 11:10 – 11:30
ж.к.Дървеница 11:30 – 12:10

Ивайло Димитров

Транспорт

райони Час
жк.Банишора 05:30 – 06:00
кв.Захарна фабрика 06:00 – 06:30
кв.Модерно предградие 06:00 – 07:00
ж.к.Люлин 1,2,3 06:30 – 07:30
кв.Обеля 1,2 07:00 – 08:30
Връбница 1 08:00 – 09:00
кв.Надежда 1,2,3,4 / Връбница 2 08:30 – 10:00
ж.к.Свобода, ж.к.Толстой 10:00 – 11:00
ж.к.Триъгълника 11:00 – 12:00

Димитър Колев

Транспорт

райони Час
кв. Враждебна 03:00 – 03:30
кв. Яворов 03:30 – 04:00
ж.к.Изток, ж.к.Изгрев 04:00 – 05:00
ж.к.Студентски град 05:00 – 06:00
ж.к.Дианабад 06:00 – 07:00
ж.к.Лозенец/бул.Драган Цанков- бул.Джеймс Баучер/ 07:00 – 08:30
ж.к.Лозенец/бул.Джеймс Баучер- Правителствена болница/ 08:30 – 10:00
кв.Хладилника 10:00 – 11:00

Станимир Станев

Транспорт

райони Час
бул.Ситняково,бул.Мадрид,Орлов мост, ж.к.Оборище 04:00 – 04:30
Банишора ( бул.Опълченска – до Сточна гара) 04:30 – 05:10
Център 05:10 – 05:40
жк. Иван Вазов 05:40 – 06:00
ж.к. Стрелбище 06:00 – 07:00
ж.к. Гоце Делчев, Мотописта 07:00 – 07:40
жк. Манастирски ливади – изток 07:40 – 08:10
жк. Гео Милев 09:00 – 10:00
кв. Редута 10:00 – 11:00

Станислав Александров

Транспорт

райони Час
кв.Илиянци, кв.Требич 03:00 – 03:15
кв.Република; кв.Филиповци 03:15 – 03:300
кв. Банкя, с. Иваняне 03:30 – 04:45
кв. Суходол, кв. Горна Баня 04:45 – 05:30
ж.к. Люлин 4, 5 05:30 – 06:00
ж.к. Люлин 8, 9 06:00 – 07:00
ж.к. Люлин 7 06:00 – 07:30
ж.к. Люлин 6 07:00 – 07:45
ж.к. Люлин 10 07:45 – 08:00
кв.Западен парк; кв.Гевгелийски 08:00 – 08:30
кв. Красна поляна 08:30 – 09:30
кв.Разсадника; бул.Александър Стамболийски 09:30 – 10:15

Васил Греков

Транспорт

райони Час
гр.Перник – с.Кралев дол, с.Студена/кв.Църква 07:00 – 08:00
гр.Перник – кв.Изток/кв.Мошино/кв.Пашов/кв.Димова махала/кв.Тева 08:00 – 09:00
гр.Перник – кв.Проучване/кв.Клепало 09:00 – 09:30
гр.Перник – ЦЕНТЪР 09:30 – 10:00
гр.Радомир/ кв.Бела вода 10:00 – 10:30
гр.Перник – кв.Ралица/кв.Каменица/кв.Могиличе/кв.Калкас/ 10:30 – 11:00
с.Рударци/с.Кладница/к-с Делтахил/с.Драгичево 11:00 – 12:00
кв.Княжево/кв.Владая/с.Мърчаево 12:00 – 12:30

Станко Кадийски

Транспорт

райони Час
гр.Дупница 04:00 – 05:00
с.Самораново, с.Ресилово, с.Овчарци 05:00 – 05:30
гр.Сапарева баня, с. Сапарево 05:30 – 06:30
гр.Самоков, с.Белчин/Белчин баня 07:00 – 08:30
с.Яхиново, с.Крайници, с.Червен брег 08:30 – 09:00

Валери Смилков

Транспорт

райони Час
гр.Бобошево 04:30 – 05:15
гр.Благоевград 05:20 – 06:15
к-кс Пирин Голф; гр.Разлог; с.Бачево 06:35 – 07:15
гр.Банско ; с.Баня 06:45 – 08:15
гр.Добринище 08:15 – 08:30
гр. Гоце Делчев, с. Огняново 09:00 – 10:30

Георги Георгиев

Транспорт

райони Час
с.Огняново, с.Исперихово, с.Бяга 06:10 – 06:40
гр.Пещера, с.Радилово, с.Главиница 06:50 – 07:15
гр.Пазарджик, с.Ивайло, с.Сарая 07:00 – 08:30
Ихтиман 08:50 – 09:20

Веселин Ташев

Транспорт

райони Час
с.Байлово, с.Белопопци 05:00 – 05:10
с.Горна Малина,с. Осоица, с.Негушево,с.Априлово 05:10 – 05:30
с.Долна Малина, с.Петково,с.Саранци с.Чеканчево, гр.Елин Пелин 05:30-06:00
с.Григорево, с.Мусачево 06:00 – 06:20
с. Гара Елин Пелин, с. Нови Хан, с.Лесново, с.Доганово 06:20 – 07:00
с.Столник, с. Чурек 07:00 – 07:40
с.Врачеш, гр.Ботевград, с.Скравена,с.Трудовец 07:50 – 09:00
гр.Правец, гр.Етрополе 09:00 – 11:30

Теодор Миланов

Транспорт

райони Час

Кристиян Мариянов

Транспорт

райони Час

Веселин Ташев

Транспорт

райони Час

Пловдив

райони Час
кв.Кършияка 06:30- 07:30
кв.Мараша 07:30- 08:30
Център 07:30- 09:30
кв. Христо Смирненски 08:00- 09:30
гр.Раковски 08:00- 10:00
кв.Източен, кв.Прослав, кв.Коматево 08:30- 09:30
кв.Тракия 09:00- 10:30
кв.Кючук Париж 09:00- 11:00
с.Стряма, с.Калековец 09:00- 10:30
кв.Изгрев 09:30- 11:00
с.Труд 10:30- 12:00