Нашият куриерски екип е съставен изцяло от лоялни и експедитивни служители благодарение, на които успяваме да обслужим голяма част от труднодостъпните райони.

ВНИМАНИЕ! Посочените часове са ориентировъчни и пряко зависещи от метеорологичните условия и трафика! ИЛЕА – М ООД запазва правото си да променя обслужващите интервали без предупреждение.


Крум Крумов

Транспорт

райони Час
ж.к.Хаджи Димитър и ж.к. Стефан Караджа 05:00 – 5:45
Отличия : жк.Сухата Река /между Билла и пазара/ 05:45 – 06:00
жк.Левски – Г, Левски В и Васил Левски 06:00 – 06:45
ж.к.Суха река 06:45 – 07:30
ж.к Слатина и ж.к. Христо Смирненски 07:30 – 08:15
ж.к. Дружба 1 08:15 – 09:30
ж.к. Дружба 2,3,4,5 09:30 – 10:15
кв. Горубляне 10:15 – 11:00
кв. Полигона 11:00 – 11:30

Атанас Владимиров

Транспорт

райони Час
бул. Ситняково, бул. Мадрид, Орлов мост, ж.к. Яворов 05:00 – 06:30
ж.к. Гео Милев 06:00 – 08:30
кв. Редута 07:00 – 09:30
кв. Малашевци, кв. Орландовци 09:00 – 10:30
кв. Бенковски 09:15 – 12:00

Мартин Дончев

Транспорт

райони Час
ж.к.Фондови жилища 05:00
ж.к.Света Троица; ж.к.Гевгелийски; ж.к. Илинден 05:00
ж.к.Разсадника 05:20 – 05:30
ж.к.Хиподрума 05:30 – 05:45
ж.к.Бели брези 05:45 – 05:50
ж.к.Красно село 05:50 – 06:10
ж.к.Борово 06:10 – 06:45
ж.к.Манастирски ливади – запад 07:00-08:00
ж.к.Бъкстон 06:00 – 06:10
ж.к.Бъкстон 09:00 – 09:30
ж.к.Павлово 09:30 – 10:30

Благой Благоев

Транспорт

райони Час
кв.Витоша 04:00 – 04:30
кв.Симеоново 04:30 – 05:30
кв.Драгалевци 05:30 – 06:10
кв.Кръстова вада 06:00 – 07:30
жк.Гоце Делчев 07:30 – 08:30
кв.Манастирски ливади – изток 07:20 – 08:00
кв.Бояна 08:30- 11:00

Велин Кацаров

Транспорт

райони Час
Център 06:00 – 06:30
ж.к. Зона Б-18 06:20 – 06:40
ж.к.Зона Б-5-3; Зона Б-19 06:30 – 06:50
ж.к.Зона Б-5 06:30 – 07:00
ж.к. Сердика 06:30 – 07:00
Руски паметник 06:40 – 07:10
кв. Крива река 07:00 – 07:30
ж.к. Овча купел 1, 2 08:00 – 10:00
ж.к. Овча купел 09:30 – 10:30
кв. Карпузица 10:30 – 11:30

Григор Тодоров

Транспорт

райони Час
кв.Мусагеница 05:30 – 06:30
жк.Младост 1 /бул.Цариградско шосе – бул.Андрей Сахаров/ 06:10 – 06:45
жк.Младост 1А 06:45 – 07:30
жк.Младост 3 07:30 – 08:30
жк.Младост 4 08:20 – 09:45
ж.к.Младост 2/ул.Свети Киприян – ул.А.Теодоров-Балан/ север 09:45 – 10:30
ж.к.Младост 2/ул.А.Теодоров-Балан – ул.Васил Карагьозов/ юг 10:30 – 11:30
ж.к.Младост 1/бул.Андрей Сахаров – бул.Андрей Ляпчев/ 10:30 – 12:00

Кристиян Мариянов

Транспорт

райони Час
кв.Челопечене 04:00 – 04:20
кв.Ботунец 04:20 – 04:40
кв.Кремиковци 04:40 – 04:50
кв.Сеславци кв.Бухово 04:50 – 05:10
кв.Горни Богров 05:10 – 05:15
кв. Долни Богров 05:15 – 05:30
с.Равно поле 05:15 – 06:00
кв.Лозен 05:40 – 06:30
кв.Казичене/кв.Бусманци/с.Кривина/кв.Абдовица 06:40 – 07:15
кв.Герман 07:10 – 07:40
кв.Панчарево/кв.Кокаляне 07:40 – 09:00
кв.Бистрица 08:30 – 09:00
к-с София парк 09:00 – 09:30
в.з. Малинова долина 08:40 – 09:20
ж.к. Малинова долина 09:30 – 10:30
к-с Витоша парк/ к-с Манастира 09:30 – 10:30
кв. Витоша 10:00 – 11:30
ж.к. Студентски град 10:00 – 11:30

Георги Русев

Транспорт

райони Час
ж.к.Слатина 05:50- 06:20
бул.Г.М.Димитров 06:30- 06:45
ж.к. Дианабад 07:00- 08:00
кв.Витоша 08:10- 10:30
кв.Витоша ж.к. Градина 10:15- 11:00
ж.к.Студентски град 10:40- 11:40
ж.к. Малинова долина 11:45- 12:00
ж.к.Дървеница 12:00 – 12:30

Петър Нинов

Транспорт

райони Час
Център 05:00 – 06:00
жк.Банишора 06:00 – 07:00
кв.Захарна фабрика 06:30 – 07:00
кв.Модерно предградие 06:30 – 07:30
ж.к.Люлин 1,2,3 07:00 – 08:00
кв.Обеля 1,2 08:00 – 09:00
кв.Надежда 1, 3 (Връбница 1) 09:00 – 10:00
кв.Надежда 2, 4 (Връбница 2) 10:00 – 11:30
ж.к.Свобода, ж.к.Толстой 11:00 – 12:00
ж.к.Триъгълника 11:30 – 12:30

Васил Николов

Транспорт

райони Час
кв.Волуяк 04:00 – 04:15
гр.Божурище, с.Хераково,с.Пролеша 04:15 – 04:45
с.Храбърско гр.Сливница 04:45 – 05:15
с. Петърч 05:15 – 05:30
гр.Костинброд 05:30 – 06:00
с.Драговищица,с.Голяновци,с.Житен,с.Доброславци 06:00 – 06:30
с.Мрамор, с.Мировяне, кв.Илиянци, кв.Требич 06:30 – 07:20
гр.Нови Искър кв.Кумарица 07:20 – 08:00
гр.Нови Искър кв.Курило 08:00 – 08:15
с.Кътина 08:15 – 08:35
гр.Своге 08:35 – 09:15
с.Владо Тричков и района 09:15 – 09:30
р.Нови Искър кв.Гниляне, кв.Изгрев 09:30 – 10:00
с.Подгумер, с.Войнеговци, с.Световрачане, с.Кубратово 10:00 – 10:45
с.Негован, с.Чепинци, с.Локорско 10:45 – 11:30

Димитър Колев

Транспорт

райони Час
кв. Враждебна 04:30 – 05:00
ж.к.Изток 05:00 – 05:50
ж.к.Изгрев 05:50 – 06:30
ж.к.Лозенец/бул.Драган Цанков- бул.Черни връх/ 06:40 – 08:30
ж.к.Лозенец/бул.Черни връх- Правителствена болница/ 08:30 – 10:00
кв. Хладилника 10:00 – 11:00

Станимир Станев

Транспорт

райони Час
Център 05:20 – 06:20
Отличия: жк.Иван Вазов 06:20 – 07:00
жк.Стрелбище 07:00- 07:40
ж.к.Гоце Делчев, Мотописта 07:40- 8:30
жк. Манастирски ливади – изток 08:30 – 10:00
ж.к.Лагера, ж.к.Славия 10:30 – 11:30

Петър Йорданов

Транспорт

райони Час
кв.Република 04:45 – 05:00
кв. Банкя, с. Иваняне 05:00 – 06:15
кв. Горна Баня 06:15 – 06:40
кв. Суходол, кв. Филиповци 06:30 – 06:40
ж.к. Люлин 4,5 06:45 – 07:00
ж.к. Люлин 8 07:00 – 07:30
ж.к. Люлин 9 07:30 – 08:10
ж.к. Люлин 7 08:00 – 08:30
ж.к. Люлин 6 08:30 – 09:00
ж.к. Люлин 10 09:00 – 09:20
кв.Красна поляна 09:30 – 10:30
кв.Западен парк; кв.Гевгелийски 09:20 – 10:00
кв.Разсадника; бул.Александър Стамболийски 10:30 – 11:00

Васил Греков

Транспорт

райони Час
гр.Перник – с.Кралев дол/кв.Църква 06:40 – 07:00
гр.Перник – кв.Изток/кв.Мошино/кв.Пашов/кв.Димова махала/кв.Тева 07:00 – 08:00
гр.Перник – кв.Проучване/кв.Клепало 08:00 – 09:00
гр.Перник – ЦЕНТЪР 09:00 – 09:30
гр.Радомир/ кв.Бела вода 09:30 – 10:00
гр.Перник – кв.Ралица/кв.Каменица/кв.Могиличе/кв.Калкас/ 10:00 – 10:30
с.Рударци/с.Кладница/к-с Делтахил/с.Драгичево 10:30 – 11:00
кв.Княжево/кв.Владая/с.Мърчаево 11:00 – 12:00

Банко Минчев

Транспорт

райони Час
с. Студена 04:30 – 05:00
гр.Дупница 06:00 – 07:15
с.Яхиново 07:00 – 07:15
с.Самораново, с.Ресилово, с.Овчарци 07:15 – 07:30
гр.Сапарева баня 07:30 – 08:15
с.Крайници 08:15 – 08:30
с.Белчински баня 08:45 – 09:00
гр.Самоков 09:00 – 10:00
с.Пасарел, с.Драгушиново 10:00 – 10:30

Васил Тодоров

Транспорт

райони Час
гр.Бобошево 05:30 – 06:15
гр.Благоевград 06:30 – 07:15
к-кс Пирин Голф; гр.Разлог 07:45 – 08:15
гр.Банско ; с.Баня 08:15 – 09:15
гр.Добринище 09:15 – 09:30
гр.Гоце Делчев 10:30 – 11:00

Георги Георгиев

Транспорт

райони Час
с.Огняново, с.Исперихово, с.Бяга 06:10 – 06:40
с.Радилово, с.Алеко Константиново, с.Главиница 07:00 – 07:20
гр.Пазарджик ,с.Ивайло, с.Сарая 07:00 – 08:30
с. Нови Хан, с. Гара Елин Пелин 09:20 – 09:40
гр. Елин Пелин, с. Мусачево 09:40 – 10:20

Петър Цветанов

Транспорт

райони Час
с.Белопопци, с.Горна Малина, с.Априлово, с.Долна Малина, с.Петково 04:00 – 05:00
гр.Елин Пелин, с.Лесново, с.Григорево, с.Столник, с.Негушево, с. Осоица 04:50 – 05:40
с.Саранци, с.Чеканчево, с.Макоцево, с.Долно Камарци, с.Стъргел ,с.Горно Камарци 05:50 – 06:25
с.Врачеш, с.Скравена, гр.Ботевград, с.Трудовец 07:00 – 08:00
гр.Правец, гр.Етрополе 08:30 – 09:00
гр.Златица, гр.Пирдоп, с.Челопеч 09:30 – 10:15
с.Чавдар, с.Мирково, с.Смолско, с.Байлово 10:25 – 11:30

Емилиан Димитров

Транспорт

райони Час

Виктор Велков

Транспорт

райони Час

Костадин Шопов

Транспорт

райони Час

Пловдив

райони Час
кв.Кършияка 06:30- 07:30
кв.Мараша 07:30- 08:30
Център 07:30- 09:30
кв. Христо Смирненски 08:00- 09:30
гр.Раковски 08:00- 10:00
кв.Източен, кв.Прослав, кв.Коматево 08:30- 09:30
кв.Тракия 09:00- 10:30
кв.Кючук Париж 09:00- 11:00
с.Стряма, с.Калековец 09:00- 10:30
кв.Изгрев 09:30- 11:00
с.Труд 10:30- 12:00